BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE Bluza Sportswear Repeat
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Repeat

Kodi i artikullit: DX2028-237
Bluza për meshkuj Nike Sportswear Repeat kombinon dashurinë tuaj për materialin e preferuar dhe stilin sportiv. Përditësojeni stilin tuaj me detajet minimaliste të kësaj veshjeje. Pëlhura e butë dhe komode që ju pëlqen është stolisur me detaje Swoosh dhe ky model klasik merr një dimension të ri. Kapuçi ofron mbulim që përshtatet me nevojat personale dhe dëshirat tuaja. Xhepi “kangur” është perfekt për të ngrohur duart tuaja ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Mëngët elastike ndihmojnë në parandalon futjen e ajrit të ftohtë.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Pëlhurë Fleece Xhep kangur Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër. Shikoni më shumë
10.400 LEK
10.400 LEK
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për meshkuj Nike Sportswear Repeat kombinon dashurinë tuaj për materialin e preferuar dhe stilin sportiv. Përditësojeni stilin tuaj me detajet minimaliste të kësaj veshjeje. Pëlhura e butë dhe komode që ju pëlqen është stolisur me detaje Swoosh dhe ky model klasik merr një dimension të ri. Kapuçi ofron mbulim që përshtatet me nevojat personale dhe dëshirat tuaja. Xhepi “kangur” është perfekt për të ngrohur duart tuaja ose për të ruajtur gjërat thelbësore. Mëngët elastike ndihmojnë në parandalon futjen e ajrit të ftohtë.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Pëlhurë Fleece
 • Xhep kangur
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX2319-040
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4072-410
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4020-063
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.400 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX2295-010
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  6.800 LEK
  Masa
  XS
  S
  M
  L
  Ndihmë