BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS

KRONOS Bluza Full Zip Hoody

Kodi i artikullit: KRA223F603-01
5.800 LEK
5.800 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka KRONOS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza DX2319-040
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4072-410
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4020-063
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DX2028-237
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Ndihmë