BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS

KRONOS Bluza Hoody

Kodi i artikullit: KRA223M605-02
6.500 LEK
6.500 LEK
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza KRA241M643-01
4.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza KRA241F644-84
4.200 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FD2988-325
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5473-126
6.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Ndihmë