BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS

KRONOS Bluza Hoody

Kodi i artikullit: KRA223F602-82
5.200 LEK
5.200 LEK
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka KRONOS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë