BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas Produkte All Over Print
adidas

adidas Produkte All Over Print

Kodi i artikullit: HP0793
adidas All Over Print është një bluzë me kapuç për femra. Sillni gëzim dhe rehati në ditët tuaja. Kjo bluzë me kapuç të rregullueshëm dhe logo adidas 3-Stripes në mëngë do t'ju mahnisë me komoditetin e saj dhe me pamjen e saj moderne. Një logo diskrete e adidas në pjesën qendrore nën kapuç e çon pamjen e modelit në nivelin tjetër. Ju mund ta rregulloni kapuçin sipas nevojave dhe dëshirave tuaja dhe kështu të jeni të sigurt për pamjen tuaj dhe një veshje të stiluar mirë.Specifikimi: Bluzë për femra Logo adidas Kapuç Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar. Shikoni më shumë
 • XS
  XS
 • M
  M
 • S
  S
 • L
  L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

adidas All Over Print është një bluzë me kapuç për femra. Sillni gëzim dhe rehati në ditët tuaja. Kjo bluzë me kapuç të rregullueshëm dhe logo adidas 3-Stripes në mëngë do t'ju mahnisë me komoditetin e saj dhe me pamjen e saj moderne. Një logo diskrete e adidas në pjesën qendrore nën kapuç e çon pamjen e modelit në nivelin tjetër. Ju mund ta rregulloni kapuçin sipas nevojave dhe dëshirave tuaja dhe kështu të jeni të sigurt për pamjen tuaj dhe një veshje të stiluar mirë.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logo adidas
 • Kapuç
 • Përbërja: 67% pambuk, 33% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë