BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL
PUMA

PUMA Bluza PUMA POWER COLORBLOCK HOODIE FL

Kodi i artikullit: 849952-67
8.000 LEK
8.000 LEK
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza DX2029-252
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA231M607-02
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA231M607-06
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza KRA231M605-02
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë