BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M
LOTTO

LOTTO Bluza FLESSIBILE FZ HD M

Kodi i artikullit: LTA223M603-01
7.900 LEK
7.900 LEK
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LOTTO
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza DX2029-252
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA231M607-02
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA231M607-06
6.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
6.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza KRA231M605-02
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë