BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR
PUMA

PUMA Bluza POWER GRAPHIC HOODIE TR

Kodi i artikullit: 670009-01
7.300 LEK
7.300 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza KRA241M643-01
4.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza KRA241F644-84
4.200 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza FD2988-325
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5473-126
6.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Ndihmë