BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody
LONSDALE

LONSDALE Bluza Boxing Logo Full Zip Hoody

Kodi i artikullit: LNA223M608-3A
7.500 LEK
7.500 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LONSDALE
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza DX2319-040
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4072-410
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4020-063
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DX2028-237
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
S
M
L
XL
Ndihmë