BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS Bluza Hoody
KRONOS

KRONOS Bluza Hoody

Kodi i artikullit: KRA223M603-51
6.500 LEK
6.500 LEK
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • S
  • M
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza 673298-99
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Bluza IC6789
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 673293-75
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 673293-99
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë