BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK
KRONOS

KRONOS Bluza KRONOS CREWNECK

Kodi i artikullit: KRA223M602-31
5.500 LEK
5.500 LEK
2.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë