BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY
Kronos

Kronos Produkte BOYS FULL ZIP HOODY

Kodi i artikullit: KRA213B602-3D
Bluza me kapuç për fëmijë Kronos BOYS FULL ZIP HOODY për djem, është ideale për ditët më të ftohta. Përbëhet kryesisht nga pambuku, kështu që është i rehatshëm edhe për veshje me shtresa. Llastikët në mëngë dhe bel do të parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjet e panevojshme. Kjo bluzë me kapuç për fëmijë për djem me logo Kronos përshtatet lehtësisht me stilet e veshjes së përditshme.Specifikimet: Prerje e rregullt Ngjyra: gri, e zezë. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza me kapuç për fëmijë Kronos BOYS FULL ZIP HOODY për djem, është ideale për ditët më të ftohta. Përbëhet kryesisht nga pambuku, kështu që është i rehatshëm edhe për veshje me shtresa. Llastikët në mëngë dhe bel do të parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjet e panevojshme. Kjo bluzë me kapuç për fëmijë për djem me logo Kronos përshtatet lehtësisht me stilet e veshjes së përditshme.
Specifikimet:

 • Prerje e rregullt
 • Ngjyra: gri, e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka Kronos

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232698-BBK
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Masa
  41
  43
  40
  42
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232821-OLV
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.900 LEK
  Masa
  40
  45
  42
  41
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232821-BBK
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.900 LEK
  Masa
  42
  41
  43
  45
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232628-GYRD
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Masa
  43
  45
  41
  40
  42
  44
  Ndihmë