BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS Bluza Full Zip Hoody
KRONOS

KRONOS Bluza Full Zip Hoody

Kodi i artikullit: KRA223B602-05
Vishni vogëlushin tuaj me Kronos Full Zip Hoody. Është e përbërë nga pëlhurë e butë dhe komode, me logo që i japin një pamje perfekte. Llastikët elastik e mbajnë këtë bluzë në vend, pa lëvizur. Kombinojeni me tuta apo xhinse dhe i vogli juaj do të jetë gati për të gjitha aktivitetet!Specifikimi: Xhepa të përparmë Kapuç. Shikoni më shumë
4.900 LEK
4.900 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 7-8v.
 • 11-12v.
 • 13-14v.
 • 9-10v.
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Vishni vogëlushin tuaj me Kronos Full Zip Hoody. Është e përbërë nga pëlhurë e butë dhe komode, me logo që i japin një pamje perfekte. Llastikët elastik e mbajnë këtë bluzë në vend, pa lëvizur. Kombinojeni me tuta apo xhinse dhe i vogli juaj do të jetë gati për të gjitha aktivitetet!
Specifikimi:

 • Xhepa të përparmë
 • Kapuç

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka KRONOS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2988-325
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza DQ5473-126
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.200 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5401-010
  8.500 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.300 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluza FB7788-410
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  10.500 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Ndihmë