BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece

Kodi i artikullit: DQ5775-601
Bluza për femra Nike Sportswear Clube Fleece mund të vishet çdo ditë dhe është zgjidhja perfekte për të dalë me miqtë ose për të qëndruar në ngrohtësinë e shtëpisë. Bëhuni pjesë e ekipit Fleece Hoodies Club. Ky model me siguri do bëhet i preferuari juaj për shkak të traditës që përdor në cilësinë e punimit. Ky model është i domosdoshëm për ditët e ftohta dhe mund të kombinohen lehtësisht me veshje të tjera sportive. Specifikimet: Bluzë për femra Logo Nike Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër. Shikoni më shumë
8.900 LEK
8.900 LEK
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për femra Nike Sportswear Clube Fleece mund të vishet çdo ditë dhe është zgjidhja perfekte për të dalë me miqtë ose për të qëndruar në ngrohtësinë e shtëpisë. Bëhuni pjesë e ekipit Fleece Hoodies Club. Ky model me siguri do bëhet i preferuari juaj për shkak të traditës që përdor në cilësinë e punimit. Ky model është i domosdoshëm për ditët e ftohta dhe mund të kombinohen lehtësisht me veshje të tjera sportive.
Specifikimet:

 • Bluzë për femra
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX2319-040
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4072-410
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ4020-063
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.400 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX2028-237
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.400 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Ndihmë