BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece

Kodi i artikullit: BV2654-657
Nike Sportswear Club Fleece është një bluzë për meshkuj me një dizajn perfekt. Këtë bluzë mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe të jeni gati për aktivitetet tuaja ditore. Ky model përmban një pjesë të madhe të pambukut të rehatshëm, të përpunuar për butësi edhe më të madhe. Ajo sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë bluzës në mënyrë që të kontrollohet lehtësisht hapja e tij dhe është gjithashtu i përshtatshëm për veshje me shtresa. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjen e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Është e lehtë për tu mirëmbajtur dhe mund ta lani në lavatriçe. Bluza për meshkuj Nike Sportswear Club Fleece është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një stil jetese aktive, sportive dhe urban të veshjes. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliester. Shikoni më shumë
8.900 LEK
8.900 LEK
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Club Fleece është një bluzë për meshkuj me një dizajn perfekt. Këtë bluzë mund ta kombinoni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe të jeni gati për aktivitetet tuaja ditore. Ky model përmban një pjesë të madhe të pambukut të rehatshëm, të përpunuar për butësi edhe më të madhe. Ajo sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të ftohta të vjeshtës. Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë bluzës në mënyrë që të kontrollohet lehtësisht hapja e tij dhe është gjithashtu i përshtatshëm për veshje me shtresa. Mëngët elastike parandalojnë lëvizjen e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Është e lehtë për tu mirëmbajtur dhe mund ta lani në lavatriçe. Bluza për meshkuj Nike Sportswear Club Fleece është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që pëlqeni një stil jetese aktive, sportive dhe urban të veshjes.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 80-82% pambuk dhe 18-20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DX2029-252
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.900 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza LNA231M607-02
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  6.900 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza LNA231M607-06
  6.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  6.900 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza KRA231M605-02
  5.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  5.900 LEK
  Masa
  M
  S
  L
  XL
  Ndihmë