BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP
KRONOS

KRONOS Bluza KRONOS MENS HALF ZIP

Kodi i artikullit: KRA221M603-02
4.900 LEK
4.900 LEK
2.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Vetëm në dyqanin tonë online, përfitoni 15% ULJE EXTRA në produktet e Koleksionit të Kaluar! ULJA ËSHTË E APLIKUAR, mjafton të shtoni produktet tuaja të preferuara në shportë dhe të përfitoni nga ulja. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka KRONOS
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza 586688-02
5.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA223M601-01
5.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HM7881
9.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA223M608-3A
6.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë