BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK
KRONOS

KRONOS Bluza GIRLS CREWNECK

Kodi i artikullit: KRA213G605-80
Kronos GIRLS CREWNECK bluza për vajza për fëmijë, e cila është ideale për ditët e ftohta.Është e përbërë kryesisht prej pambuku, kështu që është e rehatshme për veshje të përditshme.Llastikët në mëngë dhe bel do të parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjet e panevojshme.Kjo bluzë për fëmijë për vajza me logo Kronos kombinohet lehtësisht me stilin e veshjes së përditshme.Specifikim: Përshtatje e rregullt Ngjyra: rozë. Shikoni më shumë
4.900 LEK
4.900 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 7-8Y
 • 11-12Y
 • 9-10Y
 • 13-14Y
 • 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Kronos GIRLS CREWNECK bluza për vajza për fëmijë, e cila është ideale për ditët e ftohta.
Është e përbërë kryesisht prej pambuku, kështu që është e rehatshme për veshje të përditshme.
Llastikët në mëngë dhe bel do të parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë dhe lëvizjet e panevojshme.
Kjo bluzë për fëmijë për vajza me logo Kronos kombinohet lehtësisht me stilin e veshjes së përditshme.

Specifikim:

 • Përshtatje e rregullt
 • Ngjyra: rozë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë vajza
  Marka KRONOS
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë