BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas Bluza ESSENTIALS
adidas

adidas Bluza ESSENTIALS

Kodi i artikullit: GV0249
Bluza për meshkuj adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me shumë kombinime të ndryshme veshjesh dhe në çdo rast. Është e përbërë nga materiali jashtëzakonisht i butë që do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju japë rehati maksimale.   Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Vetëm në dyqanin tonë online, përfitoni 15% ULJE EXTRA në produktet e Koleksionit të Kaluar! ULJA ËSHTË E APLIKUAR, mjafton të shtoni produktet tuaja të preferuara në shportë dhe të përfitoni nga ulja. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për meshkuj adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE që do të dëshironi të vishni çdo ditë.

Kjo bluzë mund të vishet me shumë kombinime të ndryshme veshjesh dhe në çdo rast.

Është e përbërë nga materiali jashtëzakonisht i butë që do t'i përshtatet lëkurës tuaj dhe do t'ju japë rehati maksimale.

Vishni një bluzë adidas ESSENTIALS BIG LOGO HOODIE për meshkuj dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

  • Kapuç i rregullueshëm
  • Logo adidas
  • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliestër të ricikluar, 11% viskozë
  • Ngjyra: e kuqe, e bardhë
  • Kodi i artikullit: GV0249
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Bluza 586688-02
5.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
6.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA223M601-01
5.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza HM7881
9.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza LNA223M608-3A
6.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Ndihmë