BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Bluza Loungewear
adidas Bluza Loungewear
adidas Bluza Loungewear
adidas Bluza Loungewear
adidas Bluza Loungewear
adidas Bluza Loungewear
adidas

adidas Bluza Loungewear

Kodi i artikullit: GL0653
Šifra proizvođača: 28879
adidas ESSENTIALS është një bluzë për femra me prerje dhe pamje klasike që nxjerr një trashëgimi të pasur sportive. Logoja e famshme Badge of Sport tregon qartë se kush është marka juaj e preferuari. Materiali i pasur me pambuk ju sjell rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas ESSENTIALS është një bluzë për femra me prerje dhe pamje klasike që nxjerr një trashëgimi të pasur sportive. Logoja e famshme Badge of Sport tregon qartë se kush është marka juaj e preferuari. Materiali i pasur me pambuk ju sjell rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës.Pamja përfundimtare plotësohet nga kapuçi i rregullueshëm dhe xhepat anësore në të cilët mund të ruani të gjitha gjërat e vogla të nevojshme. Kjo bluzë mund të kombinohet lehtësisht dhe përshtatet me gjithçka, qofshin ato xhinset tuaja të preferuara apo tuta për aktivitete sportive. Mbetet vetëm të zgjidhni atletet për t'i kombinuar me këtë bluzë për femra adidas ESSENTIALS.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Përbërja: 53% pambuk, 36% poliestër i ricikluar, 11% viskozë
 • Ngjyra: e zezë / e bardhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza KRA241M643-01
  4.900 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza KRA241F644-84
  4.200 LEK
  Masa
  XS
  S
  M
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2988-325
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.800 LEK
  Masa
  S
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5473-126
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.200 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Ndihmë