BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE

NIKE Bluza Sportswear

Kodi i artikullit: CZ8336-010
Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën mund ta vishni në përditshmërinë. E përbërë nga pambuku i butë, i cili siguron ngrohtësi dhe rehati. Shikoni më shumë
8.900 LEK
8.900 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW është bluzë për femra me prerje të thjeshtë, të cilën mund ta vishni në përditshmërinë.

E përbërë nga pambuku i butë, i cili siguron ngrohtësi dhe rehati.

Logoja e Nike dhe vija horizontale në të njëjtën ngjyrë plotësojnë pamjen e saj minimale sportive.

Ju do të kombinoni me lehtësi këtë bluzë për femra me një veshje tjetër sportive.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
  • Ngjyra: E zezë/ E bardhë
  • Kodi i artikullit: CZ8336-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë