BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Atlete

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
1 - 6.900 ALL
25 produkt
Sačuvano u omiljne
Atlete GW9263
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5
4-
5-
7
6
6-
4
Sačuvano u omiljne
Atlete GV9000
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
6
6-
4-
4
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GV8995
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
3-
4
4-
6-
5
5-
6
7
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF223F106-01
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
39
40
37
38
36
Sačuvano u omiljne
Atlete LTF223F100-82
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
37
38
40
36
39
Sačuvano u omiljne
Atlete LTF223F100-10
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Masa
36
39
40
38
37
Sačuvano u omiljne
Atlete GW3847
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5
6
6-
4-
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW9292
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
4-
5-
6
4
7
6-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete GY4702
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
8
10-
8-
7-
9
7
11
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW9291
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
6
6-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW7120
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
4
6-
3-
5-
6
4-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW3413-502
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
6.5
7
8.5
6
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Atlete GX8720
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
5
5-
6
6-
4-
4
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0715
Nga stërvitja e mëngjesit joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet n&e...
Atlete për vrapim për femra
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
4-
4
5
6
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete KRF221F150-01
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
40
38
39
37
36
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0713
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mb...
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
5
4
5-
6
6-
4-
3-
Sačuvano u omiljne
Atlete GX0709
Nga stërvitjet për joga, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mb...
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
6
5-
4
6-
4-
5
3-
Sačuvano u omiljne
Atlete CW3413-100
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
7
6.5
8.5
7.5
8
6
5.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW3413-006
Nike Downshifter 11 janë atlete për femra që ju japin qëndrueshmë...
Atlete për vrapim për femra
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
7.5
7
6.5
8
6
5.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5946
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për femra, të cilat janë frymëzu...
Atlete për vrapim për femra
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
5
5-
6-
6
3-
4
Sačuvano u omiljne
Atlete FW6125
adidas Galaxy 5 janë atlete nga linja Galaxy. Ato janë shumë të rehats...
Atlete për vrapim për femra
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
4
6
5
6-
5-
4-
3-
Univerzalno
7
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Atlete 271265-11
Atletet lifestyle për femra
5.500 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.800 LEK
Masa
5
4
3
6.5
5.5
39.5
38
36
39
37
40