BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger Atlete Classic 40
Slazenger

Slazenger Atlete Classic 40

Kodi i artikullit: 120058-37
SLAZENGER Classic Snr 00 janë atlete për meshkuj. Silueta e tyre është ideale për aktivitetet tuaja të përditshme. Dizajni klasik ju lejon t'i vishni me çdo veshje. Pjesa e sipërme është prej poliesteri, një material i karakterizuar nga qëndrueshmëri e mirë. Nëse dëshironi një stil të veçantë sportiv, do të zgjidhni SLAZENGER Classic Snr 00.Specifikimi: Lidhëse Shollë gome. Shikoni më shumë
7.800 LEK
7.800 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41
 • 43
 • 44
 • 44
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

SLAZENGER Classic Snr 00 janë atlete për meshkuj. Silueta e tyre është ideale për aktivitetet tuaja të përditshme. Dizajni klasik ju lejon t'i vishni me çdo veshje. Pjesa e sipërme është prej poliesteri, një material i karakterizuar nga qëndrueshmëri e mirë. Nëse dëshironi një stil të veçantë sportiv, do të zgjidhni SLAZENGER Classic Snr 00.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka Slazenger

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë