BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER Atlete CLASSIC 40
SLAZENGER

SLAZENGER Atlete CLASSIC 40

Kodi i artikullit: 120058-37
7.800 LEK
7.800 LEK
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10.5 *
 • 7 40.5
 • 9 43
 • 9.5 44
 • 8 42
 • 44 44
 • 43 43
 • 45 45
 • 41 41
 • 42 42
 • 42.5 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SLAZENGER
Masa Masa EU Masa në cm
10"
7 40.5
9 43
9" 44
8 42
44 44
43 43
45 45
41 41
42 42
42"
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-62
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
42
44
43
41
45
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-01
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
44
46
43
45
42
41
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
8.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6527
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
6K
8-K
5-K
7K
5K
7-K
9-K
Ndihmë