BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER Atlete Classic 40
SLAZENGER

SLAZENGER Atlete Classic 40

Kodi i artikullit: 120058-03
SLAZENGER Classic Snr 00 janë atlete për meshkuj. Silueta e tyre është ideale për aktivitetet tuaja të përditshme. Dizajni klasik ju lejon t'i vishni me çdo veshje. Pjesa e sipërme është prej poliesteri, një material i karakterizuar nga qëndrueshmëri e mirë. Nëse dëshironi një stil të veçantë sportiv, do të zgjidhni SLAZENGER Classic Snr 00.Specifikimi: Lidhëse Shollë gome. Shikoni më shumë
7.800 LEK
7.800 LEK
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45.5
 • 44
 • 43
 • 40.5
 • 42
 • 42.5
 • 41
 • 43
 • 44
 • 45
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

SLAZENGER Classic Snr 00 janë atlete për meshkuj. Silueta e tyre është ideale për aktivitetet tuaja të përditshme. Dizajni klasik ju lejon t'i vishni me çdo veshje. Pjesa e sipërme është prej poliesteri, një material i karakterizuar nga qëndrueshmëri e mirë. Nëse dëshironi një stil të veçantë sportiv, do të zgjidhni SLAZENGER Classic Snr 00.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka SLAZENGER
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5456-106
  8.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4Y
  6.5Y
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Ndihmë