BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas Atlete COURT PLATFORM
adidas

adidas Atlete COURT PLATFORM

Kodi i artikullit: ID1969
Šifra proizvođača: LZB25
adidas Court Platform janë atlete Lifestyle elegante dhe të thjeshta për femra të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Frymëzuar nga pamja klasike dhe e përjetshme e modeleve adidas, ato karakterizohen nga një dizajn klasik me detaje të shtuara mjaft të veçanta. Kombinojini me lehtësi me të gjitha veshjet e garderobës tuaj. Shtresa e mesme më e lartë se modeli i mëparshëm, përveç mbështetjes së shkëlqyer ofron dhe një pamje të veçantë që zbukuron veshjet tuaja. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Kjo është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Specifikimi: Atletet Lifestyle për femra Pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar Shtresa e mesme më e lartë Logo adidas Taban gome. Shikoni më shumë
6.600 LEK
6.600 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38 2/3
 • 38
 • 39 1/3
 • 36 2/3
 • 40
 • 37 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas Court Platform janë atlete Lifestyle elegante dhe të thjeshta për femra të përbëra pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Frymëzuar nga pamja klasike dhe e përjetshme e modeleve adidas, ato karakterizohen nga një dizajn klasik me detaje të shtuara mjaft të veçanta. Kombinojini me lehtësi me të gjitha veshjet e garderobës tuaj. Shtresa e mesme më e lartë se modeli i mëparshëm, përveç mbështetjes së shkëlqyer ofron dhe një pamje të veçantë që zbukuron veshjet tuaja. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Kjo është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike.

Specifikimi:

 • Atletet Lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar
 • Shtresa e mesme më e lartë
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 403694L-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  36
  39
  38
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 232499-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  46
  40
  42
  44
  45
  41
  43
  47.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 302298N-LVMT
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  26
  25
  24
  22
  23
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IH8838
  Çmimi 10.800 LEK
  Masa
  7
  9-
  10-
  7-
  8
  8-
  11
  9
  Ndihmë