BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE Atlete Court Borough Low Recraft
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low Recraft

Kodi i artikullit: DV5458-003
Nike Court Borough Low Recraft janë atlete unisex për fëmijë, për bebe. Me një dizajn të njohur dhe tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është përbërë nga një përzierje materialesh të ricikluara duke ofruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Panelet e ajrimit të këtyre atleteve lejojnë qarkullimin optimal të ajrit në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që është veçanërisht e rëndësishme për bebet që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë, për bebe Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Lidhëse dhe Velcro Përzierje e materialeve të ricikluara Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
5.900 LEK
5.900 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 27
 • 25
 • 21
 • 22
 • 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low Recraft janë atlete unisex për fëmijë, për bebe. Me një dizajn të njohur dhe tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Falë përmirësimit që kanë marrë, atletet ofrojnë rehati të përsosur dhe lehtësi në veshje. Pjesa e ridizenjuar e shtresës së mesme u jep këmbëve pak më shumë hapësirë se modeli i mëparshëm. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është përbërë nga një përzierje materialesh të ricikluara duke ofruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Panelet e ajrimit të këtyre atleteve lejojnë qarkullimin optimal të ajrit në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që është veçanërisht e rëndësishme për bebet që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë, për bebe
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Lidhëse dhe Velcro
 • Përzierje e materialeve të ricikluara
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 395587-01
  7.900 LEK
  Masa
  36
  38
  39
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1240
  4.600 LEK
  Masa
  12-K
  1
  11K
  2
  11-K
  2-
  13-K
  10K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 392290-23
  7.900 LEK
  Masa
  42
  41
  45
  44
  40.5
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IE8150
  6.600 LEK
  Masa
  6-
  5-
  4-
  5
  4
  6
  Ndihmë