BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID
Produkte HOOPS 3.0 MID

Produkte HOOPS 3.0 MID

Kodi i artikullit: HR0227
Šifra proizvođača: LWO39
Atletet Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 MID janë frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Stili retro i ridizenjuar sjell një pamje të mrekullueshme të përshtatur me modën e sotme por të frymëzuar nga basketbolli i kohës së kaluar. Kaloni ditën me rehati të jashtëzakonshme dhe në të njëjtën kohë përmirësoni stilin tuaj. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe logoja dalluese e markës adidas ofrojnë një stil të bukur që do të mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës suaj. Stili tipik i atleteve të basketbollit adidas kombinohet me një ndjenjë të përmirësuar të rehatisë dhe komoditetit. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Vishni këto atlete Lifestyle dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profil gjysmë i thellë Lidhëse Pjesa sipërme sintetike Shtresa e mesit me mbushje të butë Taban gome. Shikoni më shumë
7.300 LEK
7.300 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për fëmijë adidas HOOPS 3.0 MID janë frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit. Stili retro i ridizenjuar sjell një pamje të mrekullueshme të përshtatur me modën e sotme por të frymëzuar nga basketbolli i kohës së kaluar. Kaloni ditën me rehati të jashtëzakonshme dhe në të njëjtën kohë përmirësoni stilin tuaj. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe logoja dalluese e markës adidas ofrojnë një stil të bukur që do të mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës suaj. Stili tipik i atleteve të basketbollit adidas kombinohet me një ndjenjë të përmirësuar të rehatisë dhe komoditetit. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Vishni këto atlete Lifestyle dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Pjesa sipërme sintetike
 • Shtresa e mesit me mbushje të butë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-100
  9.900 LEK
  Masa
  6.5
  7.5
  6
  8
  7
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-002
  9.900 LEK
  Masa
  7.5
  7
  8.5
  6.5
  6
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV5458-003
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  8C
  5C
  6C
  7C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DV5456-003
  8.900 LEK
  Masa
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  Ndihmë