BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Kodi i artikullit: DD9294-103
Dilni dhe vraponi me sigurinë dhe lehtësinë më të madhe me atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje optimale aty ku është e nevojshme. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen dhe sigurinë e nevojshme të këmbëve. Shkuma super e butë në shtresën e mesme e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve do të thotë një ndjesi më të butë ndërsa vraponi. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të sigurta dhe me stabilitet të përsosur në kontakt me tokën. Vishini këto atlete vrapimi Nike dhe filloni të thyeni rekorde personale.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
10.800 LEK
10.800 LEK
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37.5
 • 38.5
 • 40
 • 39
 • 36.5
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Dilni dhe vraponi me sigurinë dhe lehtësinë më të madhe me atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje optimale aty ku është e nevojshme. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen dhe sigurinë e nevojshme të këmbëve. Shkuma super e butë në shtresën e mesme e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve do të thotë një ndjesi më të butë ndërsa vraponi. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të sigurta dhe me stabilitet të përsosur në kontakt me tokën. Vishini këto atlete vrapimi Nike dhe filloni të thyeni rekorde personale.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-100
  9.900 LEK
  Masa
  6.5
  7.5
  6
  8
  7
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-002
  9.900 LEK
  Masa
  7.5
  7
  8.5
  6.5
  6
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV5458-003
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  8C
  5C
  6C
  7C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DV5456-003
  8.900 LEK
  Masa
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  Ndihmë