BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike Atlete NIKE AIR MAX SC
Nike

Nike Atlete NIKE AIR MAX SC

Kodi i artikullit: CW4555-014
12.200 LEK
12.200 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 6.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 42
  • 40.5
  • 45
  • 41
  • 44
  • 42.5
  • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka Nike
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 403694L-BBK
Çmimi 7.900 LEK
Masa
36
39
38
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 232499-BBK
Çmimi 7.900 LEK
Masa
46
40
42
44
45
41
43
47.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 302298N-LVMT
Çmimi 4.900 LEK
Masa
26
25
24
22
23
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IH8838
Çmimi 10.800 LEK
Masa
7
9-
10-
7-
8
8-
11
9
Ndihmë