BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete ROMA

Kodi i artikullit: STM114065-11
7.900 LEK
7.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 44
  • 43
  • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FB2208-100
9.900 LEK
Masa
6.5
7.5
6
8
7
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FB2208-002
9.900 LEK
Masa
7.5
7
8.5
6.5
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DV5458-003
5.900 LEK
Masa
10C
8C
5C
6C
7C
9C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DV5456-003
8.900 LEK
Masa
6.5Y
3.5Y
4Y
Ndihmë