BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Kodi i artikullit: IG4839
Šifra proizvođača: LKK27
Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 janë një model i ri i atleteve klasike, të përmirësuara pikërisht për gjeneratat e reja. Atletet kanë një profil të cekët dhe logon adidas që nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë e të bukur të markës tuaj të preferuar. Falë lidhëseve elastike dhe rripave Velcro, këto atlete do të vishen me lehtësi dhe kështu do të bëhen të preferuarat e fëmijës tuaj që në momentin e parë që do ti veshë. Tabani i gomës është fleksibël dhe puthitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ju mundësuar një hap të qetë dhe të sigurt. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme sintetike Pjesa e sipërme e përbërë me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar Logo adidas Taban gome. Shikoni më shumë
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 33
 • 30
 • 28
 • 29
 • 34
 • 32
 • 31
 • 35
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle unisex për fëmijë adidas GRAND COURT 2.0 janë një model i ri i atleteve klasike, të përmirësuara pikërisht për gjeneratat e reja. Atletet kanë një profil të cekët dhe logon adidas që nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë e të bukur të markës tuaj të preferuar. Falë lidhëseve elastike dhe rripave Velcro, këto atlete do të vishen me lehtësi dhe kështu do të bëhen të preferuarat e fëmijës tuaj që në momentin e parë që do ti veshë. Tabani i gomës është fleksibël dhe puthitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme duke ju mundësuar një hap të qetë dhe të sigurt. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike.


Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme sintetike
 • Pjesa e sipërme e përbërë me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë