BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Kodi i artikullit: IG2558
Šifra proizvođača: LKK33
adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të vegjël, për bebe të krijuara pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Këto atlete janë bërë për t'u kombinuar me lehtësi me pjesën tjetër të garderobës të fëmijës tuaj, duke ju mundësuar kombinime të shumta veshjesh. Përforcimi i qëndrueshëm në pjesën e mesme dhe rripat Velcro i bëjnë këto atlete ideale për hapat e parë të fëmijës suaj. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Falë rripave Velcro, atletet vishen dhe hiqen me lehtësinë më të madhe. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe Profil i cekët Rripa Velcro Pjesa e përparme fleksibël Logo adidas Pjesa e sipërme e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar. Shikoni më shumë
4.900 LEK
4.900 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 24
 • 26
 • 27
 • 25
 • 22
 • 23
 • 20
 • 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të vegjël, për bebe të krijuara pjesërisht prej materialeve të ricikluara. Këto atlete janë bërë për t'u kombinuar me lehtësi me pjesën tjetër të garderobës të fëmijës tuaj, duke ju mundësuar kombinime të shumta veshjesh. Përforcimi i qëndrueshëm në pjesën e mesme dhe rripat Velcro i bëjnë këto atlete ideale për hapat e parë të fëmijës suaj. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Falë rripave Velcro, atletet vishen dhe hiqen me lehtësinë më të madhe. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për bebe
 • Profil i cekët
 • Rripa Velcro
 • Pjesa e përparme fleksibël
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej të paktën 50% material të ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë