BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K
adidas

adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF K

Kodi i artikullit: ID2304
Šifra proizvođača: LKK10
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 33
  • 30
  • 35
  • 28
  • 31
  • 32
  • 29
  • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-600
5.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
5C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-600
8.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
6Y
5.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-002
8.400 LEK
Masa
7Y
6.5Y
5Y
6Y
4.5Y
4Y
3.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-104
5.900 LEK
Masa
9C
10C
5C
6C
8C
7C
Ndihmë