BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas

adidas Atlete ULTRABOUNCE

Kodi i artikullit: IG7284
Šifra proizvođača: LTK19
Atletet e vrapimit për fëmijë adidas ULTRABOUNCE do t'i ndihmojnë ata të shijojnë komoditetin që gëzojnë vrapuesit profesionistë nga atletet e duhura. Shtresa e mesme BOUNCE ofron rehati dhe fleksibilitet duke ju dhënë energjinë e nevojshme në mënyrë që të mund të lëvizni të qetë për një kohë më të gjatë se zakonisht. Tabani i qëndrueshëm i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund të lëvizni gjatë gjithë kohës me siguri të plotë. Logoja adidas 3-stripes plotëson dizajnin e atleteve dhe nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë.Specifikimi: Atlete vrapimi për fëmijë Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile Logo adidas Shtresë e mesme BOUNCE Pjesa e brendshme tekstil Taban gome. Shikoni më shumë
9.400 LEK
9.400 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40
 • 39 1/3
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për fëmijë adidas ULTRABOUNCE do t'i ndihmojnë ata të shijojnë komoditetin që gëzojnë vrapuesit profesionistë nga atletet e duhura. Shtresa e mesme BOUNCE ofron rehati dhe fleksibilitet duke ju dhënë energjinë e nevojshme në mënyrë që të mund të lëvizni të qetë për një kohë më të gjatë se zakonisht. Tabani i qëndrueshëm i gomës siguron stabilitetin e nevojshëm në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund të lëvizni gjatë gjithë kohës me siguri të plotë. Logoja adidas 3-stripes plotëson dizajnin e atleteve dhe nxjerr në pah stilin e bukur dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni këto atlete adidas dhe niseni ditën tuaj me vetëbesim të plotë.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Logo adidas
 • Shtresë e mesme BOUNCE
 • Pjesa e brendshme tekstil
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë