BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas Atlete ALPHAEDGE +
adidas

adidas Atlete ALPHAEDGE +

Kodi i artikullit: IF7294
Šifra proizvođača: LZQ58
Atletet e lehta dhe në modë të vrapimit adidas ALPHAEDGE + për meshkuj ju motivojnë për të dhënë më të mirën tuaj në të gjitha aktivitetet e preferuara sportive. Dizajni modern kombinon komoditetin klasik dhe detaje të reja të veçanta në mënyrë që të përfironi një pamje të bukur moderne dhe rehati maksimale. Këto atlete kombinohen lehtësisht me veshjet tuaja kështu që nuk do ta keni të vëshitirë të bëni zgjedhjen tuaj. Pjesa e sipërme fleksibël kombinohet me një shtresë të mesme Bounce për të dhënë rehati gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës siguron stabilitet dhe mbështetje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe një rrip në llapë që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i tij është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresë e mesme Bounce Logo adidas Taban gome. Shikoni më shumë
10.900 LEK
10.900 LEK
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41 1/3
 • 43 1/3
 • 45 1/3
 • 44
 • 42 2/3
 • 46
 • 40 2/3
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e lehta dhe në modë të vrapimit adidas ALPHAEDGE + për meshkuj ju motivojnë për të dhënë më të mirën tuaj në të gjitha aktivitetet e preferuara sportive. Dizajni modern kombinon komoditetin klasik dhe detaje të reja të veçanta në mënyrë që të përfironi një pamje të bukur moderne dhe rehati maksimale. Këto atlete kombinohen lehtësisht me veshjet tuaja kështu që nuk do ta keni të vëshitirë të bëni zgjedhjen tuaj. Pjesa e sipërme fleksibël kombinohet me një shtresë të mesme Bounce për të dhënë rehati gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës siguron stabilitet dhe mbështetje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe një rrip në llapë që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Modeli përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, kështu që krijimi i tij është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë e mesme Bounce
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë