BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas Atlete HOOPS
adidas

adidas Atlete HOOPS

Kodi i artikullit: GW0408
Šifra proizvođača: LWO41
Atletet për fëmijë të vegjël adidas Hoops unisex janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të basketbollit. Atletet e lehta për yjet e vegjël janë prej lëkure sintetike, e cila ofron qëndrueshmëri dhe rehati më të mirë. Atletet kanë një profil gjysmë të thellë me logon e adidas që nxjerr në pah cilësinë stilin dhe origjinalitetin e markës suaj të preferuar. Pjesa e sipërme pastrohet lehtë, vetëm me anë të një lecke të lagur. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer, gjë e cila është veçanërisht e rëndësishme dhe e nevojshme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Lërini hapat e parë të fëmijës tuaj të jenë të sigurt me adidas Hoops Mid 3.0 AC. Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë të vegjël Logo adidas Profil gjysmë i thellë Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban gome. Shikoni më shumë
6.500 LEK
6.500 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 25
 • 27
 • 23
 • 24
 • 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë të vegjël adidas Hoops unisex janë të frymëzuara nga pamja e atleteve të basketbollit. Atletet e lehta për yjet e vegjël janë prej lëkure sintetike, e cila ofron qëndrueshmëri dhe rehati më të mirë. Atletet kanë një profil gjysmë të thellë me logon e adidas që nxjerr në pah cilësinë stilin dhe origjinalitetin e markës suaj të preferuar. Pjesa e sipërme pastrohet lehtë, vetëm me anë të një lecke të lagur. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer, gjë e cila është veçanërisht e rëndësishme dhe e nevojshme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Lërini hapat e parë të fëmijës tuaj të jenë të sigurt me adidas Hoops Mid 3.0 AC.

Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë të vegjël
 • Logo adidas
 • Profil gjysmë i thellë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë