BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos Atlete VAX
Kronos

Kronos Atlete VAX

Kodi i artikullit: KRF233M102-01
9.900 LEK
9.900 LEK
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 40
  • 44
  • 41
  • 42
  • 43
  • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Kronos

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 403694L-BBK
Çmimi 7.900 LEK
Masa
36
39
38
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 232499-BBK
Çmimi 7.900 LEK
Masa
46
40
42
44
45
41
43
47.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 302298N-LVMT
Çmimi 4.900 LEK
Masa
26
25
24
22
23
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IH8838
Çmimi 10.800 LEK
Masa
7
9-
10-
7-
8
8-
11
9
Ndihmë