BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 4

Kodi i artikullit: DX7616-600
Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për bebe me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike e kombinuar me materialin rrjetë mbështjell butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Një rrip në llapë e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Mbushja e butë në shtresën e mesme lehtëson presionin dhe ofron rehati dhe lehtësi të jashtëzakonshme. Tabani i gomës me pjesë fleksibël lejon lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron kapje optimale, e cila është veçanërisht e rëndësishme për bebet që po mësojnë të ecin. Vishini të vegjëlve tuaj atletet e markës së mirënjohur Nike dhe lërini ato të eksplorojnë terrenet e reja. Specifikimi: Atlete Lifestyle për bebe Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë Shtresa e mesme me mbushje të butë Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
5.900 LEK
5.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 22
 • 26
 • 21
 • 25
 • 27
 • 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për bebe me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike e kombinuar me materialin rrjetë mbështjell butësisht këmbët e vogla, duke u dhënë në të njëjtën kohë qëndrueshmërinë e nevojshme. Një rrip në llapë e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Mbushja e butë në shtresën e mesme lehtëson presionin dhe ofron rehati dhe lehtësi të jashtëzakonshme. Tabani i gomës me pjesë fleksibël lejon lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron kapje optimale, e cila është veçanërisht e rëndësishme për bebet që po mësojnë të ecin. Vishini të vegjëlve tuaj atletet e markës së mirënjohur Nike dhe lërini ato të eksplorojnë terrenet e reja.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për bebe
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë
 • Shtresa e mesme me mbushje të butë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë