BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE Atlete Star Runner 4
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 4

Kodi i artikullit: DX7614-100
Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet të cilin ky model nuk do të mund ta përballojë. Pjesa e sipërme rrjetë në kombinim me lëkurën sintetike mbështjell këmbët e fëmijëve në mënyrë perfekte dhe të butë dhe në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Rripi në thembër e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje optimale. Vishini fëmijës tuaj këto atlete të mrekullueshme Nike dhe lëreni të shijojë ditën me të gjitha aktivitetet e saj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël Pjesa e sipërme kombinim lëkure sintetike dhe rrjetë Shtresa e mesme me mbushje të butë Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
6.800 LEK
6.800 LEK
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 32
 • 27.5
 • 31
 • 33
 • 28
 • 34
 • 35
 • 30
 • 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet të cilin ky model nuk do të mund ta përballojë. Pjesa e sipërme rrjetë në kombinim me lëkurën sintetike mbështjell këmbët e fëmijëve në mënyrë perfekte dhe të butë dhe në të njëjtën kohë u jep atyre qëndrueshmërinë e nevojshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin në sipërfaqe dhe ofron rehati në çdo hap. Rripi në thembër e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje optimale. Vishini fëmijës tuaj këto atlete të mrekullueshme Nike dhe lëreni të shijojë ditën me të gjitha aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël
 • Pjesa e sipërme kombinim lëkure sintetike dhe rrjetë
 • Shtresa e mesme me mbushje të butë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë