BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE Atlete Run Swift 3
NIKE

NIKE Atlete Run Swift 3

Kodi i artikullit: DR2695-002
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Teknologji Flywire Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Përforcim thembrash Logo Nike Shtresë e mesme me shkumë Taban gome fleksibël. Shikoni më shumë
11.600 LEK
11.600 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 46
 • 42
 • 42.5
 • 47.5
 • 40.5
 • 43
 • 45
 • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Teknologji Flywire
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Përforcim thembrash
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome fleksibël

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë