BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike

Nike Atlete Run Swift 3

Kodi i artikullit: DR2695-002
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Teknologji Flywire Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Përforcim thembrash Logo Nike Shtresë e mesme me shkumë Taban gome fleksibël. Shikoni më shumë
9.900 LEK
9.900 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

 • 44
 • 46
 • 42
 • 40.5
 • 43
 • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Teknologji Flywire
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Përforcim thembrash
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome fleksibël

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë