BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike Atlete Court Vision Alta
Nike

Nike Atlete Court Vision Alta

Kodi i artikullit: DM0113-600
Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Pjesë e sipërme lëkure Lidhëse Profil i cekët Panele ajrimi Shtresa e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
12.100 LEK
12.100 LEK
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 6.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37.5
 • 36.5
 • 40
 • 38.5
 • 38
 • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Alta janë atlete Lifestyle për femra me një dizajn ikonik por me një përmirësim modern. Këto atlete e ngrenë nivelin e cilësisë dhe dizajnit modern në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa panelet e ajrimit në pjesën e sipërme sigurojnë ajrosje optimale dhe kështu i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë dhe më e lartë ofron rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. LLapa e përforcuar është jashtëzakonisht e butë dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbët tuaja, dhe gjeometria unike e thembrave siguron një pamje moderne dhe rehati maksimale. Tabani i gomës, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron edhe qëndrueshmërinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne me një stil delikat sportiv dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet e saj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Pjesë e sipërme lëkure
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Panele ajrimi
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë