BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE Atlete 373
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 373

Kodi i artikullit: ML373CB2
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Vlerëso)
Atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE 373 v2 janë atletet e reja të gjithanshme që do të përshtaten në mënyrë të përkryer me pamjen tuaj të përditshme. Të përditësuara dhe përmirësuara me detaje të rafinuara. Pjesa e sipërme është e përbërë prej kombinimit të materialit rrjetë dhe lëkurës. Shtresa e mesme EVA garanton mbështetjen dhe rehatinë e nevojshme për këmbët tuaja. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve në mënyrë që të keni një hap të sigurt dhe vetëbesim të plotë gjatë lëvizjes tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Shtresë e mesme EVA Taban gome Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë Logo New Balance. Shikoni më shumë
11.700 LEK
11.700 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 7.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për meshkuj NEW BALANCE 373 v2 janë atletet e reja të gjithanshme që do të përshtaten në mënyrë të përkryer me pamjen tuaj të përditshme. Të përditësuara dhe përmirësuara me detaje të rafinuara. Pjesa e sipërme është e përbërë prej kombinimit të materialit rrjetë dhe lëkurës. Shtresa e mesme EVA garanton mbështetjen dhe rehatinë e nevojshme për këmbët tuaja. Tabani i gomës garanton stabilitetin e nevojshëm në të gjitha llojet e sipërfaqeve në mënyrë që të keni një hap të sigurt dhe vetëbesim të plotë gjatë lëvizjes tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Shtresë e mesme EVA
 • Taban gome
 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkurë
 • Logo New Balance

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 395587-01
  7.900 LEK
  Masa
  36
  38
  39
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1240
  4.600 LEK
  Masa
  12-K
  1
  11K
  2
  11-K
  2-
  13-K
  10K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 392290-23
  7.900 LEK
  Masa
  42
  41
  45
  44
  40.5
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IE8150
  6.600 LEK
  Masa
  6-
  5-
  4-
  5
  4
  6
  Ndihmë