BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF
Produkte ADVANTAGE CF

Produkte ADVANTAGE CF

Kodi i artikullit: H06212
Šifra proizvođača: LKK22
Atletet për fëmijë adidas Advantage CF Lifestyle unisex do të fitojnë zemrat e të gjithë fëmijëve. Me dizajnin e tyre klasik, tabanin e gomës dhe rripat me ngjitje Velcro, ato kalojnë testin e rehatisë maksimale dhe stilit të bukur. Pjesa e sipërme me përbërje sintetike ofron qëndrueshmërinë maksimale, duke e bërë të lehtë për ta mbajtur pastër dhe i reziston shtypjeve dhe gërvishtjeve. Argëtimi tani zgjat më shumë sepse fëmijët nuk do të duan t'i heqin ato edhe kur të përfundojë aventura në park. Frymëzuar nga atletet e tenisit, ato inkurajojnë sportin dhe zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme. Të përbëra nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete unisex Lifestyle për fëmijë Pjesa e brendshme tekstili Velcro Logo adidas Profil i cekët Pjesa e sipërme sintetike Taban gome. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë adidas Advantage CF Lifestyle unisex do të fitojnë zemrat e të gjithë fëmijëve. Me dizajnin e tyre klasik, tabanin e gomës dhe rripat me ngjitje Velcro, ato kalojnë testin e rehatisë maksimale dhe stilit të bukur. Pjesa e sipërme me përbërje sintetike ofron qëndrueshmërinë maksimale, duke e bërë të lehtë për ta mbajtur pastër dhe i reziston shtypjeve dhe gërvishtjeve. Argëtimi tani zgjat më shumë sepse fëmijët nuk do të duan t'i heqin ato edhe kur të përfundojë aventura në park. Frymëzuar nga atletet e tenisit, ato inkurajojnë sportin dhe zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme. Të përbëra nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete unisex Lifestyle për fëmijë
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Velcro
 • Logo adidas
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 246086-BLGY
  10.500 LEK
  Masa
  41
  43
  45
  40
  42
  44
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232625-GYOR
  9.500 LEK
  Masa
  45
  41
  40
  42
  46
  44
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 400137L-RDBK
  6.900 LEK
  Masa
  27
  31
  34
  33
  32
  30
  28
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232229-WBKR
  8.500 LEK
  Masa
  45
  42
  41
  44
  46
  43
  40
  Ndihmë