BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Kodi i artikullit: FN4019-001
Nike Court Vision Low janë atlete Lifestyle për meshkuj të krijuara për adhuruesit e basketbollit. Të krijuara për herë të parë nga pasjoni dhe dashuria për basketbollin në vitet tetëdhjetë, këto atlete ikonë të përmirësuara dhe ridizenjuara sjellin detaje dhe materiale premium dhe moderne të përshtatura me modën e kohëve të sotme. E veçantë dhe plot detaje, pjesa e sipërme e këtyre atleteve për meshkuj është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të përdorura në vitet tetëdhjetë. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një kombinimi të lëkurës së vërtetë dhe asaj sintetike. Dizajni i këtyre atleteve përdor materiale premium që kanë bërë jehonë në fushat e basketbollit që nga vitet 80-të. Këto atlete kanë profil të cekët, dhe duken elegante me pamjen e tyre klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë ofrojnë rehati dhe ajrosje optimale. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Lidhëse Logo Nike Panele ajrimi Taban gome. Shikoni më shumë
12.200 LEK
12.200 LEK
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 43
 • 44
 • 41
 • 46
 • 40.5
 • 45
 • 42.5
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Low janë atlete Lifestyle për meshkuj të krijuara për adhuruesit e basketbollit. Të krijuara për herë të parë nga pasjoni dhe dashuria për basketbollin në vitet tetëdhjetë, këto atlete ikonë të përmirësuara dhe ridizenjuara sjellin detaje dhe materiale premium dhe moderne të përshtatura me modën e kohëve të sotme. E veçantë dhe plot detaje, pjesa e sipërme e këtyre atleteve për meshkuj është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të përdorura në vitet tetëdhjetë. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një kombinimi të lëkurës së vërtetë dhe asaj sintetike. Dizajni i këtyre atleteve përdor materiale premium që kanë bërë jehonë në fushat e basketbollit që nga vitet 80-të. Këto atlete kanë profil të cekët, dhe duken elegante me pamjen e tyre klasike. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme dhe në anë ofrojnë rehati dhe ajrosje optimale. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë