BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike Atlete Star Runner 4
Nike

Nike Atlete Star Runner 4

Kodi i artikullit: DX7615-001
Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle të krijuara për fëmijë. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin dhe ofron rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që plotëson dizajnin e bukur sportiv dhe gjithashtu ia bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë Shtresa e mesme me mbushje të butë Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
7.500 LEK
7.500 LEK
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36.5
 • 38.5
 • 35.5
 • 37.5
 • 39
 • 36
 • 40
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 4 janë atlete Lifestyle të krijuara për fëmijë. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Shtresa e mesme me mbushje të butë lehtëson presionin dhe ofron rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që plotëson dizajnin e bukur sportiv dhe gjithashtu ia bën të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe rrjetë
 • Shtresa e mesme me mbushje të butë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DV5457-005
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Masa
  12.5C
  1Y
  12C
  11C
  1.5Y
  13C
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG4838
  3.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  4.600 LEK
  Masa
  12-K
  10K
  2
  13-K
  13K
  10-K
  12K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete ID2305
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.600 LEK
  Masa
  1-
  12-K
  13-K
  13K
  10K
  2-
  11-K
  2
  11K
  12K
  3
  1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete ID0593
  4.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.400 LEK
  Masa
  4
  6
  5
  5-
  4-
  6-
  Ndihmë