BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike Atlete Run Swift 3
Nike

Nike Atlete Run Swift 3

Kodi i artikullit: DR2695-003
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Teknologji Flywire Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Përforcim thembrash Logo Nike Shtresë e mesme me shkumë Taban gome fleksibël. Shikoni më shumë
9.900 LEK
9.900 LEK
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
 • 41
 • 44
 • 42.5
 • 42
 • 46
 • 43
 • 45
 • 47.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Run Swift 3 ofrojnë mbështetje stabilitet dhe rehati të jashtëzakonshme. Ato do t'ju ndihmojnë të përmbushni qëllimet tuaja sportive dhe të vraponi me lehtësi në mënyrë që të thyeni të gjitha rekordet personale, falë dizajnit të modifikuar që ofron mbështetje, qëndrueshmëri dhe rehati në çdo hap tuajin. Mbushja me shkumë ofron një ndjesi të butë nën këmbë dhe lehtësi si pambuku në çdo hap, ndërsa pjesa e sipërme prej rrjete siguron ajrosje të shkëlqyer në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Flywire ndihmon në sigurimin e këmbëve tuaja dhe garanton mbështetje dhe stabilitet. Tabani i gomës fleksibël siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Teknologji Flywire
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Përforcim thembrash
 • Logo Nike
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Taban gome fleksibël

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 403694L-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  36
  39
  38
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 232499-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  46
  40
  42
  44
  45
  41
  43
  47.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 302298N-LVMT
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  26
  25
  24
  22
  23
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IH8838
  Çmimi 10.800 LEK
  Masa
  7
  9-
  10-
  7-
  8
  8-
  11
  9
  Ndihmë