BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE Atlete Renew Ride 3
NIKE

NIKE Atlete Renew Ride 3

Kodi i artikullit: DC8185-008
Kur vrapimi është rutina juaj e përditshme, atletet e vrapimit për meshkuj Nike Renew Ride 3 janë këtu për t'ju ofruar një ndjesi të lehtë dhe të butë gjatë ushtrimit të aktivitetit tuaj. Ato garantojnë një përshtatje të sigurt dhe rehati maksimale. Atletet janë të dizajnuara për tu veshur dhe hequr lehtë. Pjesa e sipërme është e lehtë dhe e freskët dhe ju siguron ajrosjen e nevojshme. Shkuma Renew në këtë version është më e butë se ato të mëparshmet dhe zbut në mënyrë të përkryer ndikimin kur prekni tokën. Kjo shkumë mbështillet rreth thembrës, duke ofruar siguri shtesë për këmbën tuaj. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer. Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Renew Ride 3 janë aq të rehatshme sa nuk do të dëshironi t'i hiqni pas vrapimit. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje Mbushje shkume Renew Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
12.400 LEK
12.400 LEK
12.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 41
 • 40.5
 • 46
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Kur vrapimi është rutina juaj e përditshme, atletet e vrapimit për meshkuj Nike Renew Ride 3 janë këtu për t'ju ofruar një ndjesi të lehtë dhe të butë gjatë ushtrimit të aktivitetit tuaj. Ato garantojnë një përshtatje të sigurt dhe rehati maksimale. Atletet janë të dizajnuara për tu veshur dhe hequr lehtë. Pjesa e sipërme është e lehtë dhe e freskët dhe ju siguron ajrosjen e nevojshme. Shkuma Renew në këtë version është më e butë se ato të mëparshmet dhe zbut në mënyrë të përkryer ndikimin kur prekni tokën. Kjo shkumë mbështillet rreth thembrës, duke ofruar siguri shtesë për këmbën tuaj. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer. Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Renew Ride 3 janë aq të rehatshme sa nuk do të dëshironi t'i hiqni pas vrapimit.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë me ajrosje
 • Mbushje shkume Renew
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë