BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS Atlete MATRIX GS
KRONOS

KRONOS Atlete MATRIX GS

Kodi i artikullit: KRF223G102-10
5.500 LEK
5.500 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Një ofertë speciale ju pret në dyqanin online Sport Reality - kostum+atlete KRONOS për vetëm 7900LEK.
Shtoni në shportë kostumin dhe atletet dhe i gjithë kombinimi do të llogaritet automatikisht me një çmim special për vetëm 7900 LEK.
Shikoni të gjithë artikujt e Kronos që mund t'i kombinoni KËTU

  • 36
  • 40
  • 38
  • 39
  • 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Marka KRONOS
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-600
5.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
5C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-600
8.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
6Y
5.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-002
8.400 LEK
Masa
7Y
6.5Y
5Y
6Y
4.5Y
4Y
3.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-104
5.900 LEK
Masa
9C
10C
5C
6C
8C
7C
Ndihmë