BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH2987-107
Atlete Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Një model që do tju ofrojë pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por që do të përshtatet lehtësisht me ndryshimet e modës dhe trendeve të tanishme. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura ruan stilit ikonik të origjinalit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës së vërtetë dhe sintetike, dizajni përdor materiale të frymëzuara nga modelet klasike të atleteve basketbollit të viteve '80-të. Profili i cekët mundëson veshjen e lehtë të atleteve. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë rehat, të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe dizajnin e bukur të markës tuaj të preferuar. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Specifikimet: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike Të paktën 20% material i ricikluar Logo Nike Panele ajrimi Taban gome. Shikoni më shumë
12.200 LEK
12.200 LEK
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 42
 • 43
 • 42.5
 • 41
 • 45
 • 46
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atlete Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Një model që do tju ofrojë pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por që do të përshtatet lehtësisht me ndryshimet e modës dhe trendeve të tanishme. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura ruan stilit ikonik të origjinalit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës së vërtetë dhe sintetike, dizajni përdor materiale të frymëzuara nga modelet klasike të atleteve basketbollit të viteve '80-të. Profili i cekët mundëson veshjen e lehtë të atleteve. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë rehat, të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe dizajnin e bukur të markës tuaj të preferuar. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Të paktën 20% material i ricikluar
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë