BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike

Nike Atlete Downshifter 12

Kodi i artikullit: DM4194-007
Nike Downshifter 12 janë atlete Lifestyle për fëmijë për rehati gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse fëmija juaj do të jetë duke shijuar kohën e tij të lirë pas shkollës, në park me miqtë apo kudo tjetër, këto atlete do ta bëjnë atë të ndihet më i sigurt se kurrë më parë. Rrjeta me ajrosje dhe pjesa e sipërme e tekstilit shtojnë ndjesinë e lehtë dhe i mbajnë këmbët të freskëta gjatë gjithë ditës. Shkuma e butë nën këmbë ofron mbështjellje dhe mbështetje të hapit në të gjitha terrenet dhe aktivitetet. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen. Atletet janë të përbëra nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i atleteve Downshifter 12 është i mbushur me gomë edhe më shumë se modelet e mëparshme, sepse qëndrueshmëria e duhur nuk është kurrë e mjaftueshme. Përmban afërsisht 9% Nike Grind të përbërë nga mbetje të ricikluara të prodhimit. Nëse dëshironi atlete funksionale dhe moderne, këto atlete Nike janë zgjedhja e duhur për fëmijën tuaj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijëProfil i cekëtLogo NikeLidhëse Pjesa e sipërme tekstil dhe rrjetë e lehtëMinimumi 20% përmbajtje e ricikluar 9% Nike GrindTaban gome. Shikoni më shumë
8.300 LEK
8.300 LEK
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 38
 • 36.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Downshifter 12 janë atlete Lifestyle për fëmijë për rehati gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse fëmija juaj do të jetë duke shijuar kohën e tij të lirë pas shkollës, në park me miqtë apo kudo tjetër, këto atlete do ta bëjnë atë të ndihet më i sigurt se kurrë më parë. Rrjeta me ajrosje dhe pjesa e sipërme e tekstilit shtojnë ndjesinë e lehtë dhe i mbajnë këmbët të freskëta gjatë gjithë ditës. Shkuma e butë nën këmbë ofron mbështjellje dhe mbështetje të hapit në të gjitha terrenet dhe aktivitetet. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen. Atletet janë të përbëra nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i atleteve Downshifter 12 është i mbushur me gomë edhe më shumë se modelet e mëparshme, sepse qëndrueshmëria e duhur nuk është kurrë e mjaftueshme. Përmban afërsisht 9% Nike Grind të përbërë nga mbetje të ricikluara të prodhimit. Nëse dëshironi atlete funksionale dhe moderne, këto atlete Nike janë zgjedhja e duhur për fëmijën tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstil dhe rrjetë e lehtë
 • Minimumi 20% përmbajtje e ricikluar 9% Nike Grind
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë