BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA Atlete FTR CONNECT FS
PUMA

PUMA Atlete FTR CONNECT FS

Kodi i artikullit: 378185-01
8.700 LEK
8.700 LEK
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42.5
 • 41
 • 44
 • 40.5
 • 44"
  44"
 • 42
 • 43
 • 45
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-600
5.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
5C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-600
8.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
6Y
5.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-002
8.400 LEK
Masa
7Y
6.5Y
5Y
6Y
4.5Y
4Y
3.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-104
5.900 LEK
Masa
9C
10C
5C
6C
8C
7C
Ndihmë